Frøs Vikingeløb 2011 - resultater

Du kan hente dit diplom ved at klikke på dit startnummer.

Drenge 5,5 km:

Nr.

Navn (startnummer) - Klub/Firma

Tid

1

Claus Christensen (184)

00:23:38

2

Peter Bjørn (45) - Vejen Atletikforening Og Vejen Løbemotion

00:24:14

3

Christian Einfeldt Sørensen (136)

00:24:15

4

Martin Hjuler (66) - Jels Løbemotion

00:25:53

5

Kasper Dahl Linding (62) - Jels Løbemotion

00:26:39

6

Anders Skov Jørgensen (53) - Sommersted Runners

00:26:52

7

Lasse Normand (167)

00:29:24

8

Thomas Dahl Linding (145) - Jels Løbemotion

00:29:43

9

Martin Møller (165)

00:29:54

10

Jeppe Evers Finnemann (48) - Jels Løbemotion

00:30:28

11

Simon Ellinge Qvist (22) - Jels Løbemotion

00:30:34

12

Steffan Fredsted Jensen (176)

00:30:42

13

Mathias Lindholm (38)

00:30:46

14

Kristian Tindhof (65) - Jels Løbemotion

00:30:47

15

Mads Lindberg Madsen (132)

00:31:17

16

Victor Berndsen (144) - Berndsen

00:31:52

17

Marcus Berndsen (141) - Berndsen

00:32:00

18

Jeppe Raun Hørlyck (131)

00:32:31

19

Nikolai Holm (33) - Force Technology

00:33:23

20

Jakob Raun Hørlyck (130)

00:36:00

21

Emil Jensen (25) - Jels Løbemotion

00:36:10

22

Jakob Hansen (15) - Jels Løbemotion

00:36:23

23

Casper S. Petersen (90) - Jels Løbemotion

00:36:36

24

Malthe Waluga (181)

00:36:44

25

Casper Petersen (84) - Dinesen

00:40:31

26

Victor Breitenkamp (85) - Dinesen

00:40:32

27

Asger Hansen (16) - Jels Løbemotion

DNS


Piger 5,5 km:

Nr.

Navn (startnummer) - Klub/Firma

Tid

1

Emma Werner (126) - Jels Løbemotion

00:27:09

2

Alma Fristed Andersen (61)

00:27:12

3

Stine Evers Finnemann (47) - Jels Løbemotion

00:28:57

4

Luise Jensen (170)

00:30:12

5

Katrine Bøving Skøtt (91) - Jels

00:30:13

6

Kristine Haaland Larsen (51)

00:31:03

7

Line Lisberg Retz (11) - Jels Løbemotion

00:31:05

8

Emma Maja Lindberg Madsen (129)

00:31:18

9

Mathilde Lindholm (37) - Jels Løbeklub

00:33:08

10

Laura Süberkrüb Carstensen (139)

00:33:17

11

Ellen Jensen (24) - Jels Løbemotion

00:33:41

12

Carina S. Petersen (89) - Jels Løbemotion

00:34:00

13

Linda Van Der Engel (171)

00:34:23

14

Stine G. Lautrup (2)

00:36:05

15

Kristine Dam Petersen (94)

00:36:34

16

Ditte Raun Hørlyck (133)

00:38:30

17

Dicte Kongsted (162) - Jels

00:40:40

18

Sarah Stubbe (31) - Trælasten

00:40:59

19

Freja Hansen (14) - Jels Løbemotion

00:41:45

20

Anna Jenen (169)

00:41:46

21

Sofie Stubbe (32) - Stubbe

00:41:53

22

Sidse Kongsted (161) - Jels

00:42:10

23

Signe Rasmussen (122) - Jels Løbeklub

DNF

24

Cecilie Winum (6)

DNS


Mænd 5,5 km:

Nr.

Navn (startnummer) - Klub/Firma

Tid

1

Jan De Place (87) - Vejen Tri & Motion

00:21:20

2

Ralf Jøker Schmidt Dohn (93)

00:22:08

3

Kenneth Kryger Sørensen (17)

00:24:59

4

Arne Skjold Christensen (185)

00:26:11

5

Poul Erik Christensen (108) - Underdogs

00:28:17

6

Allan Christiansen (153) - Christiansfeld Løbeklub

00:28:19

7

Torben Jørgensen (186)

00:28:23

8

Martin Ryder (79) - Dinesen

00:28:36

9

Jacob Graasbøll Enemark (109) - Underdogs

00:28:38

10

Frank Andersen (81) - Dinesen

00:28:43

11

Jørgen Lundby (179)

00:28:45

12

Torben Vestergaard (158) - Vejen Løbemotion

00:28:49

13

Jan Rohde (64) - Haderslev Ugeavis

00:28:56

14

Claus Süberkrüb (138)

00:29:05

15

Kristian Petersen (82) - Dinesen

00:29:20

16

Alfred Møller (164)

00:29:39

17

Poul Priess Jensen (143)

00:30:53

18

Nicklas Sørensen (156) - Jels

00:31:13

19

Jørgen Lastein (188)

00:31:16

20

Poul Olesen (183)

00:31:30

21

Per Sørensen (42)

00:31:49

22

Anker Blom Nielsen (95)

00:32:05

23

Nis Erik Thomsen (107) - Underdogs

00:32:08

24

René Skaffe Hansen (175)

00:32:32

25

Flemming Jørgensen (155) - Christiansfeld Løbeklub

00:32:41

26

Lars Johansson (125)

00:33:03

27

Nikolaj Guldberg Larsen (119) - Christiansfeld Løbeklub

00:33:43

28

Christian Christensen (43) - Christiansfeld Løbeklub

00:33:46

29

Hans Peter Lautrup (3)

00:34:25

30

Steen Stig Larsen (52)

00:34:29

31

Hans Hørlyck (134)

00:36:01

32

Børge Petersen (522) - Rødding Løbeklub

00:36:07

33

Ole Jensen (26) - Jels Løbemotion

00:36:11

34

Michael Estrup Rasmussen (115)

00:36:42

35

Helmut Waluga (180)

00:36:46

36

Henrik Mamsen (104)

00:36:56

37

Søren Frederiksen (166)

00:37:12

38

Bent Olofsen (172)

00:37:36

39

John Jepsen (159)

00:38:03

40

Peter Dahlsgaard (50)

00:38:44

41

Preben Larsen (118) - Christiansfeld Løbeklub

00:39:44

42

Dan Bisgaard Laursen (60)

00:41:13

43

Frederik Bøving Skøtt (177) - Jels

00:46:09

44

Frank Einfeldt Sørensen (102) - Christiansfeld Løbeklub

00:48:05

45

Flemming E. Jørgensen (157)

DNF

46

Rene Christensen (77) - Dinesen

DNS

47

Claus Poulsen (97)

DNS

48

Jens Peder Petersen (54) - Vejle If

DNS

49

Helge Sebelius (13) - Ah Motion

DNS

50

Anders Knud Christiansen (12) - Ah Motion

DNS


Kvinder 5,5 km:

Nr.

Navn (startnummer) - Klub/Firma

Tid

1

Joan Mark (116)

00:26:55

2

Karin Christiansen (154) - Christiansfeld Løbeklub

00:29:22

3

Dorthe Rohde (63) - Haderslev Ugeavis

00:29:25

4

Ghita Palmelund (152) - Vejen Løbemotion

00:30:08

5

Dorthe Rasmussen (123) - Jels Løbeklub

00:30:22

6

Kirsten Poulsen (29) - Christiansfeld Løbeklub

00:30:36

7

Charlotte Grau (40) - Christiansfeld Løbeklub

00:30:55

8

Bente Beenfeldt (147)

00:30:56

9

Anne Lund (146)

00:30:57

10

Else Marie Hviid (92)

00:30:58

11

Lisbeth De Place (86) - Vejen Løbmotion

00:31:20

12

Elise Madsen (41) - Øster Lindet Løbeklub

00:32:18

13

Majbritt Jørgensen (174)

00:32:20

14

Sabrine Appel Kristiansen (58)

00:32:24

15

Mona Frederiksen (140)

00:32:36

16

Lisbeth Ebbekær Jørgensen (57) - Kolding Motion

00:32:43

17

Vicki Sandberg (98) - Skærbæk-løberne

00:32:49

18

Mie Gejlager Tindhof (56) - Jels Løbemotion

00:32:53

19

Mette Pedersen (124)

00:33:01

20

Maj-britt Lauritzen (127) - Søhøj

00:33:06

21

Marianne Kyed (149)

00:33:20

22

Charlotte Normand (168)

00:33:22

23

Dina Stubbe (30) - Force Technology

00:33:24

24

Line Bordinggaard Jensen (96)

00:33:32

25

Lene Lund (148)

00:33:34

26

Lotte Faldt Jensen (20)

00:33:35

27

Pia Mikkelsen (178)

00:33:36

28

Julie Wiborg (39) - Christiansfeld Løbeklub

00:33:50

29

Marie G. Lautrup (10)

00:33:56

30

Charlotte Toftmann Hansen (110) - Slotsgaarden

00:34:04

31

Bente Køpke Kjeldsen (68) - Christiansfeld Løbeklub

00:34:08

32

Anne Marie Olsen (112) - Christiansfeld Løbeklub

00:34:09

33

Tina Dybkjær Jensen (142)

00:34:21

34

Tina S. Petersen (121) - Jels Løbemotion

00:34:37

35

Sonja Christensen (18)

00:35:05

36

Liselotte Meldgaard (27)

00:35:11

37

Janne Winther (78) - Dinesen

00:35:12

38

Heidi Hansen (5) - Vejen Øbemotion

00:35:20

39

Lena Pedersen (106) - Vejen Løbemotion

00:35:25

40

Bettina Scholz (70) - Dinesen

00:35:28

41

Ingrid H. Holst (55) - Vejen Løbemotion

00:35:46

42

Pernille Salling (19)

00:35:53

43

Helle Helness Thinghuus (8)

00:35:56

44

Susanne Mazur (137)

00:36:03

45

Birgit Ellinge Qvist (23) - Jels Løbemotion

00:36:14

46

Ulla Søndergaard (44) - Vejen Løbemotion

00:36:15

47

Pia Jensen (173)

00:36:18

48

Else Petersen (21) - Jels Løbemotion

00:36:21

49

Anette Pedersen (100) - Politiets Idrætsforening Haderslev

00:36:24

50

Anette Kirkegaard (71) - Dinesen

00:36:26

51

Bertha Lautrup (9) - Jels Løbemotion

00:36:28

52

Marianne S. Hansen (88) - Jels Løbemotion

00:36:37

53

Anette T. Faarbæk (46) - Vejen Løbemotion

00:36:39

54

Malene Ebbekær Jørgensen (59)

00:36:51

55

Heidi Nygaard Schmeltzer Jensen (34) - Rødekro Kurér

00:36:53

56

Gitte Fuglsig (105) - Ø. Lindet Løbeklub

00:37:07

57

Randi Jepsen (160)

00:38:11

58

Merete Christensen (151) - Christiansfeld Løbeklub

00:38:14

59

Helena Kjærbæk (103) - Jels Løbemotion

00:38:24

60

Anette Rasmussen (114) - Jels Løbemotion

00:38:27

61

Vita Jørgensen (187)

00:38:34

62

Gitte Bech Jensen (28) - Vejen Løbemotion

00:39:00

63

Margit Weltz Jensen (1)

00:39:16

64

Sine Kristensen (49)

00:39:27

65

Inger Berg (182)

00:39:29

66

Jane Rehmeier (120) - Christiansfeld Løbeklub

00:39:39

67

Katrine Sørensen (101) - Christiansfeld Løbeklub

00:39:46

68

Anne Kathrine Hansen (113) - Vejen

00:40:12

69

Karina Winther (128)

00:40:30

70

Henriette Larsen (150)

00:40:33

71

Vivi Højsager (73) - Dinesen

00:40:36

72

Julie Petersen (83) - Dinesen

00:40:45

73

Karin Petersen (99) - Christiansfeld Løbeklub

00:40:56

74

Jytte Ravn Clausen (7) - Christiansfeld If Løbeklub

00:41:00

75

Eva Baagøe (111) - Vejen Atletikforening

00:41:01

76

Jane Winum (4) - Vejen Løbemotion

00:41:03

77

Lene Kjær (69) - Jels If

00:41:20

78

Helle Madsen (67) - Jels If

00:41:22

79

Mette Winther Jepsen (117) - Øster Lindet Løbeklub

00:41:48

80

Tina Kongsted (163) - Jels

00:42:11

81

Åse Thomsen (35) - Guldkysten Jels

DNF

82

Bente Kruse (75) - Dinesen

DNS

83

Jane Ladefoged (76) - Dinesen

DNS

84

Dorthe Paulsen (72) - Dinesen

DNS

85

Ulla Jensen (135) - Christiansfeld Løbeklub

DNS

86

Marlene Pedersen (74) - Dinesen

DNS

87

Anni Leegaard (80) - Dinesen

DNS


Drenge 10,0 km:

Nr.

Navn (startnummer) - Klub/Firma

Tid

1

Jonas Fristed Andersen (555)

00:43:20

2

Nikolaj Kyed Jensen (600)

00:45:06

3

Rasmus Paulsen (543)

00:53:16

4

Jonas Lisberg Retz (575) - Jels Løbemotion

00:54:03

5

Christian N. Hansen (586) - Jels Løbemotion

00:54:05

6

Benjamin Krigslund (529)

00:55:11

7

Mads Ellinge Qvist (530) - Jels Løbemotion

00:55:52

8

Jeppe Thinghuus (510)

00:56:53


Piger 10,0 km:

Nr.

Navn (startnummer) - Klub/Firma

Tid

1

Julie Evers Finnemann (546) - Jels Løbemotion

00:53:26


Mænd 10,0 km:

Nr.

Navn (startnummer) - Klub/Firma

Tid

1

Kasper Mikkelsen (614)

00:38:49

2

David Hummeluhre (605)

00:40:34

3

Thomas Hede Sørensen (623)

00:40:38

4

Mats Rudklint (552) - Multiatleterne

00:41:30

5

Tage Svendsen (613)

00:42:17

6

Tage Schmidt (617)

00:42:35

7

Rene Høgh Jensen (579) - Underdogs

00:42:54

8

Flemming Sørensen (616)

00:44:23

9

Jesper Finnemann (577) - Jels Løbemotion

00:44:55

10

Tommy Nielsen (621)

00:45:19

11

Kåre Pedersen (574) - Politiets Idrætsforening Haderslev

00:45:56

12

Thomas Knudsen (588) - Kort & Lang

00:45:58

13

Kim Træger (610)

00:46:14

14

Jesper Lyhne Nielsen (563)

00:46:16

15

Ahrendt Schmidt (572) - Skodborg Løberne

00:46:25

16

Jesper Steentoft (519)

00:46:34

17

Morten Vagner (540)

00:47:34

18

Jørn Nehlsen (539)

00:47:52

19

Jakob Thinghuus (509)

00:48:09

20

Morten Jensen (622)

00:48:20

21

Allan Kristensen (618)

00:48:23

22

Dennis Beenfeldt (512)

00:48:33

23

Lars Østergård (580)

00:48:42

24

Carsten Hedegaard (598) - Underdogs

00:48:48

25

Jesper Tanaggaard Schmidt (624)

00:48:58

26

Henrik Fabricius (535)

00:49:32

27

Kurt Gren (609)

00:49:36

28

Jørn L. Jensen (578)

00:49:38

29

Allan Krab (534)

00:49:44

30

Peter Johansen (619) - Jels If

00:50:01

31

Bendix Wolff (595) - Klomk

00:50:04

32

Henrik Bergmann (569)

00:50:06

33

Thomas Hansen (584) - No Queens - Kings Only

00:50:09

34

Henning Jensen (568)

00:50:21

35

Helge Lassen (533)

00:50:32

36

Per Petersen (520)

00:50:43

37

Jack Dall Sølbeck (592) - Christiansfeld Løbeklub

00:50:50

38

Kurt Larsen (573) - Chr.feld Løbeklub

00:50:58

39

Michael Johansen (607) - N&k Spedition

00:51:03

40

Hans Juhl Simonsen (561) - Dinesen

00:51:25

41

Per Nielsen (544)

00:52:10

42

Jørn Asmussen (576)

00:52:21

43

Kresten Skjødt (560)

00:52:24

44

Brian Schmidt (597)

00:52:49

45

Kim Retz (514) - Jels Løbemotion

00:52:59

46

Jens Nørkede (620)

00:53:14

47

Hans Peter Paulsen (542)

00:53:53

48

Arne Sandberg (611)

00:54:02

49

Claus Schmidt (608)

00:54:14

50

Torben Brinkland (516) - Team Brinkland

00:54:21

51

Allan Lindberg Sørensen (606) - N&k Spedition

00:54:25

52

Jørgen H. Flintholm (570)

00:55:04

53

Jesper Ellinge Qvist (531) - Jels Løbemotion

00:55:07

54

Karl Marius Christiansen (507)

00:55:08

55

Mads Løgstrup (538) - Fynshav Supersprinter

00:55:09

56

Marcel Van Der Engel (612)

00:55:15

57

Ole Stubbe (536) - Trælasten

00:55:22

58

Jesper Petersen (505) - Rødding Løbeklub

00:55:24

59

Søren Harbjerg Thomsen (537) - Guldkysten Jels

00:55:28

60

Finn Mathiasen (548) - Vejle I.f.

00:56:33

61

Henrik Toftmann Dinesen (591)

00:57:34

62

Ole Olesen (567)

00:57:45

63

Michael Rosenberg (553)

00:57:50

64

Frank Wind Hansen (599) - Focon

00:58:35

65

Lars-rune Skov (525)

00:59:50

66

Æ Murer Fra Sommersted (549) - Sommersted Runners

01:02:42

67

Michael Laugesen (604) - Jels If

01:05:29

68

René Mandal Jensen (518) - Team Brinkland

01:18:50

69

Thomas Hansen (585)

DNS


Kvinder 10,0 km:

Nr.

Navn (startnummer) - Klub/Firma

Tid

1

Anne-dorte Fristed Andersen (556)

00:46:12

2

Margit Christiansen (506)

00:49:07

3

Bettina Vejle Honnens (562)

00:50:40

4

Lise-lotte Pedersen (603) - Jels

00:51:00

5

Tanja Hansen (615)

00:53:24

6

Dorthe Hjuler Jensen (504) - Jels Løbemotion

00:53:37

7

Heidi Dahl Linding (557) - Jels Løbemotion

00:53:39

8

Trine Jensen (532) - Jels Løbemotion

00:53:42

9

Nina Og Bendix Wolff (594) - Klomk

00:54:11

10

Winie Evers Finnemann (547) - Jels Løbemotion

00:54:22

11

Kathrine Grønfeldt (558)

00:54:49

12

Cindy Kryger Sørensen (523)

00:55:25

13

Søster Sandberg (571) - Skærbæk-løberne

00:55:56

14

Trine Staanum (559) - Aaig Abenraa

00:56:12

15

Louise Bladt (554)

00:56:13

16

Connie Lisberg Retz (515) - Jels Løbemotion

00:56:26

17

Grethe Nissen (502) - Jels Løbemotion

00:56:30

18

Agnethe Petersen (587) - Christiansfeld Løbeklub

00:59:11

19

Laila Pagh (524)

00:59:47

20

Lene Fogt (526)

00:59:53

21

Vivian Lundin (545)

01:00:05

22

Gitte Langberg Lildholdt (527) - Vuif

01:00:07

23

Ruth Nielsen (593) - Slotsbyens Løbeklub

01:00:22

24

Mona Mikkelsen (551)

01:00:31

25

Tove Rasmussen (550)

01:00:39

26

Heidi Walz (590)

01:00:46

27

Tina Haaning (625)

01:01:06

28

Susan Holm (596)

01:01:17

29

Bente Møller (602)

01:01:48

30

Gitte Fey (521) - Rødding Løbeklub

01:02:04

31

Line Bøving Skøtt (564) - Jels

01:02:31

32

Jannie Frilund Bundgaard (589) - Kort & Lang

01:02:33

33

Zarina Meisner (566) - Østerlindet Løbeklub

01:03:46

34

Sanne Østergaard (581)

01:05:34

35

Annemarie Westergaard (601) - Vojens Løbeklub

01:05:41

36

Vibeke Krigslund (528) - Kolding Motion

01:08:29

37

Anna-marie Jensen (582)

01:12:41

38

Else Moldt (583)

01:14:56

39

Charlotte Ohlsen (517) - Team Brinkland

01:18:48

40

Anja Steentoft (541) - Jels Løbemotion

DNF

41

Inge N. Nørgaard (503)

DNF

42

Ulla Spiele (508)

DNS


Mænd 21,1 km:

Nr.

Navn (startnummer) - Klub/Firma

Tid

1

Ole Pedersen (1048) - SIF Skodborg

01:22:56

2

Martin Hansen (1006) - Jels Løbemotion

01:24:32

3

Brian Otto (1055)

01:25:31

4

Jonas Moberg (1040) - Vejle

01:30:09

5

Jørgen Juhl (1012) - Vojens Løbeklub /hustømrerne

01:30:56

6

Erling Grete (1050)

01:31:14

7

Jens Holm (1034) - Haderslev

01:31:59

8

Preben Hjuler (1027) - Jels Løbemotion

01:32:32

9

Michael Kristiansen (1017)

01:33:41

10

Torben Pedersen (1008) - Jels Løbemotion

01:34:39

11

Henning Frederiksen (1054)

01:37:07

12

Claus Østergaard (1052)

01:39:59

13

Svend Hansen (1001) - Jels Løbemotion

01:40:02

14

Steen D. Jørgensen (1003)

01:40:26

15

Jes Rosenberg (1043)

01:41:55

16

Bjørk Jensen (1002)

01:42:09

17

Torben Jørgensen (1030)

01:42:32

18

Thomas Kallenbach (1004)

01:43:09

19

Lars Enemark (1044) - Aagaard & Enemark

01:43:24

20

Jens-jakob Fristed Sørensen (1026)

01:43:47

21

David Francis (1011) - Jels Løbemotion

01:44:26

22

Ib Hansen (1028) - Aaig Aabenraa

01:45:36

23

Henrik Thiesen (1033)

01:45:41

24

Torben Petersen (1029) - Jels Løbemotion

01:46:02

25

Jesper Dammose (1039) - Jels

01:46:47

26

Johannes Nicolajsen (1036) - Rødding Motion Og Triathlonklub

01:47:08

27

Jørn Berndsen (1005) - Team Uhrenholt

01:47:48

28

Keld Jensen (1015) - Aaig/team Uglekær

01:50:32

29

Morten Kruse (1019) - Jels

01:50:36

30

Henning Appel Larsen (1023) - Vojens Løbeklub

01:50:37

31

Jesper Waldemar (1038) - Produktspecialisten

01:51:41

32

Søren Dammose (1045)

01:51:43

33

Mogens Sylvester (1047) - AAIG Åbenrå

01:53:53

34

Bernd Skidzun (1049)

02:01:46

35

Hans Jørgen Muurholm (1032) - Jels

02:03:44

36

Mogens G. Jepsen (1041) - Rødding Tri Klub

02:03:46

37

Michael Petersen (1037) - Jels Løbemotion

02:13:06

38

Jens Ejner Jensen (1020)

02:13:08

39

Hans Kristian Larsen (1009)

DNF

40

Morten Seeberg (1013)

DNS

41

Kristian Asmussen (1021)

DNS

42

Michael Thomsen (1024)

DNS

43

Ulrik Nohr (1025)

DNS

44

Sigurd Hansen (1035)

DNS


Kvinder 21,1 km:

Nr.

Navn (startnummer) - Klub/Firma

Tid

1

Line Bjerggaard Agergaard (1042) - Rødekro-if Motion

01:32:02

2

Alice Grøn Sørensen (1031) - Vejen Tri Og Motion

01:40:05

3

Helle Christiansen (1022)

01:46:59

4

Dorthe Hansen (1053)

01:49:16

5

Merethe Francis (1010) - Jels Løbemotion

01:49:55

6

Lene Sørensen (1051)

01:53:00

7

Birgit Kirchhübel (1014) - Aaig Bjergladies/team Uglekær

01:54:05

8

Birgitte Bille Schøning (1016) - Sydbank/gig Løb & Motion

01:56:00

9

Jenny Johansson (1018)

01:58:30

10

Ulla Lybæk (1007) - Jels Løbemotion

01:58:40

11

Anette Dons Jensen (1046) - Jels Løbemotion

02:09:42

  • Frøs Sparekasse
  • FestiValhal
  • Jels Motel & Sportscenter
  • Arnum Rør ApS
  • Drej Ind
  • Entreprenør Jan Nørgaard
  • FB Camping Service ApS
  • Grønnebæk Auto ApS
  • HH Jels Maskin Udlejning
  • Jels Biler ApS
  • Jels Blikkenslagerfirma ApS
  • Jels Møbler & Gulve
  • KB Portservice
  • KM El-teknik ApS
  • Lindab Profil A/S
  • LTI Danmark P/S
  • Mini Entreprenøren Jels ApS
  • Murergrej.dk
  • OK Skilte & Print ApS
  • PN Maskiner A/S
  • Pro-Plan Interaktiv A/S
  • Royal Oak Golf Club
  • SuperBrugsen
  • Sydjysk Lastvognsservice ApS
  • Toftmann Hansen
  • Askegaard Økologisk Vin

  • Blædel Massage

  • Danske Bank

  • DK Betongulve ApS

  • Entreprenør Henrik Nielsen

  • Fugefirmaet

  • Jels Huse ApS

  • Jels Produktforretning ApS

  • Jydsk Auto Aircondition ApS

  • KaffeKaa.dk

  • Lastein Interiør

  • Mølby Malerforretning

  • Møller Transport ApS

  • Murermester Leif Bruhn

  • NBC Niels Brændekilde ApS

  • PH Datacenter ApS

  • PLJ Computing

  • Rødding Bogtrykkeri ApS

  • Relaxing4you

  • Sønderjyllands Tagdækning ApS

  • Solveigs

  • Toftmann

  • Tommy P

  • Tonnesen Herretøj

  • Torvets Pizza

  • Tusindfryd

  • Vestergaard Nustrup ApS

Støt vores sponsorer!
De støtter os!